Drzwi, w które warto zainwestować

Drzwi, w które warto zainwestować

Bezpieczeństwo i komfort domowników niezaprzeczalnie są najważniejsze. Dzięki nim możemy nie tylko odpocząć i naładować baterie po ciężkim dniu, ale również bez najmniejszych obaw pozostawić mieszkanie na dłuższy czas puste. Aby jednak tak się stało, warto zainwestować w wysokiej jakości drzwi, które zapewnią nam spokój. Na jakie drzwi warto więc zwrócić uwagę? Oto kilka propozycji!

Drzwi antywłamaniowe – bezpieczeństwo i komfort domowników

Drzwi antywłamaniowe są jednymi z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych rodzajów drzwi. Same drzwi są o wiele cięższe i solidniejsze, co nie tylko zapobiega ich wyłamaniu ale również podnosi komfort pod kątem akustycznym. Drzwi antywłamaniowe wyposażone są także w nieco inne zamki. Nie są one tak łatwe do otworzenia co klasyczne drzwi, co oczywiście od razu zniechęca nieproszonych gości do odwiedzenia naszego domu podczas naszej nieobecności. Zamki w tego rodzaju drzwiach są także znacznie bardziej wytrzymałe – nie zacinają się i nie blokują możliwości otwarcia lub zamknięcia drzwi za pomocą kluczy.

Drzwi ppoż EI60

Drzwi ppoż EI60 to również jedne z najchętniej wybieranych drzwi. To właśnie one chronią przed ogniem i w niejednym przypadku mogą uratować zdrowie i życie mieszkańców. Choć drzwi ppoż EI60 najczęściej kojarzymy z miejscami użytku publicznego – urzędy, biblioteki czy chociażby archiwa – to coraz częściej wybierane są również w domach i mieszkaniach prywatnych. Nierzadko drzwi przeciwpożarowe idą w parze z cechami antywłamaniowymi dając nam pełen komfort i bezpieczeństwo, zarówno podczas naszej nieobecności w domu, jak i gdy odpoczywamy w nim całą rodziną.

Drzwi ppoż EI60 znajdziesz pod adresem https://www.bkt-system.com.pl/drzwi-przeciwpozarowe-p-poz/.

Drzwi wewnętrzne cicho domykające się

Drzwi cicho domykające się będą doskonałą opcją dla osób, które mają problem z energicznym zamykaniem drzwi. Uderzenia skrzydłem drzwiowym nie tylko są frustrujące, ale również mogą doprowadzić do znacznie szybszego zniszczenia drzwi i samej ościeżnicy. Aby więc zadbać o drzwi i nie budzić domowników wczesnym rankiem – będzie to strzał w dziesiątkę!

admin