Poznaj nowoczesne rozwiązania budowlane

Category: Wyposażenie wnętrz.
Zawiasy przemysłowe w pigułce
Zawiasy przemysłowe w pigułce

TweetZawiasy to podstawowe elementy wszystkich drzwi. Znajdują one zastosowanie także w klasycznej budowie instalacji, maszyn, urządzeń czy też w meblarstwie. Zawiasy często montuje się także na klapach, pokrywach, ramach czy też profilach. Wszystko zależy od rodzaju zawiasów. Dlatego w dalszej części artykułu omówimy ich rodzaje.

Ościeżnice drewniane – charakterystyka futryn drewnianych
Ościeżnice drewniane – charakterystyka futryn drewnianych

TweetOścieżnice drewniane są bardzo estetycznym i atrakcyjnym wizualnie rozwiązaniem stosowanym w budownictwie tak mieszkalnym, jak i użytkowym. Dostępne w różnych wariantach – regulowane oraz blokowe – ościeżnice drewniane umożliwiają montaż na murach o różnej grubości, co sprawia, że mogą być wykorzystane w aranżacji wnętrz nawet starych budynków, w których ściany są niejednorodne. Poznaj różnice pomiędzy […]

Jaką tapetę wybrać do wnętrza skandynawskiego?
Jaką tapetę wybrać do wnętrza skandynawskiego?

TweetStyl skandynawski to minimalizm, jasne kolory i funkcjonalność. Tapety z geometrycznym czy naturalnym motywem stanowi świetny kontrast dla stonowanego wnętrza. Co warto wybrać do swojego wnętrza? Przeczytaj o trendach.

Czy ościeżnice regulowane mają przewagę nad stałymi?
Czy ościeżnice regulowane mają przewagę nad stałymi?

TweetOścieżnice regulowane, czy stałe? To pytanie zadaje sobie wiele osób, które poszukują sposobu na stylowe a przy tym funkcjonalne wykończenie wnętrz o różnym przeznaczeniu i charakterystyce. Szeroka oferta producentów, w której znajdują się zarówno ościeżnice regulowane jak i inne ich rodzaje wcale nie ułatwia podjęcia decyzji. Poznaj ościeżnice regulowane, ich wady i zalety i przekonaj […]

Biurka gamingowe do streamingu i edycji video
Biurka gamingowe do streamingu i edycji video

TweetBiurka gamingowe to jeden z nowocześniejszych wynalazków branży meblowej. Są to ergonomiczne, wykonane z wysokiej jakości materiałów meble przeznaczone dla osób spędzających dużo czasu na pracy lub rozrywce przed monitorem lub komputerem. Są one naturalnie w pełni przystosowane do ich potrzeb a wyjątkowy design sprawia, że te doskonale prezentują się w dowolnym wnętrzu.

Regały na warzywa i owoce do hipermarketu i sklepu osiedlowego – poznaj różnice
Regały na warzywa i owoce do hipermarketu i sklepu osiedlowego – poznaj różnice

TweetAranżacja sklepu jest zależna od jego charakteru – tak od wielkości, jak i dostępnej przestrzeni a także rodzaju dostępnego asortymentu. W zależności od powierzchni sklepu meble do niego będą się różniły parametrami, wyglądem a być może nawet funkcjonalnościami. Poznaj różnice pomiędzy regałami na warzywa i owoce znajdującymi się w hipermarketach i sklepach osiedlowych.

Oświetlenie łazienki, czyli klimat i relaks
Oświetlenie łazienki, czyli klimat i relaks

TweetŁazienka to miejsce, które kojarzy nam się z relaksem i odprężeniem po ciężkim dniu. Nie są to jednak jedyne czynności tam wykonywane. Do dobrze wykonanych zabiegów pielęgnacyjnych, higienicznych, czy nawet robienia make-upu potrzebne jest dobre oświetlenie.

Drzwi przesuwane do mieszkania
Drzwi przesuwane do mieszkania

TweetDrzwi przesuwne cieszą się w naszym kraju coraz większą popularnością. Przeważnie stanowią one drzwi na zamówienie, które są wykonywane przez specjalne firmy zajmujące się stolarstwem drzwiowym.

Nowoczesne kuchnie na wymiar – na jaką warto się zdecydować?

Tweet Nowoczesne kuchnie na wymiar dostępne są w wielu punktach handlowych. Współczesny klient ma możliwość ogromnego wyboru. Obecnie na rynku popularne i modne są kuchnie nowoczesne. Kuchnie na wymiar na Śląsku Przykładem obszaru, gdzie klient ma ogromny wybór w zakresie kuchni na wymiar jest Śląsk. Znajduje się tu bardzo dużo nowoczesnych salonów, które oferują swoim […]

Showing 1 of 3 (3 Pages)Następna strona »