Naklejki ścienne – jak wybrać i na co zwrócić uwagę?

Kiedy myślimy o wykończeniu ścian we wnętrzu domu większość z nas wyobraża sobie tapety, fototapety, panele ścienne. Tak więc klasyczne elementy dekoracyjne.

Warto jednak przełamać pewnego rodzaju stereotyp i zdecydować się na nowoczesną formę zdobienia ścian – naklejki ścienne. Choć z samej nazwy ten element dekoracyjny kojarzy się z czymś infantylnym w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Naklejki ścienne produkowane są z myślą o każdym wnętrzu nie tylko o pokoju dziecięcym.

Dobierz wzór i wymiary naklejki

Wzorów, fasonów i kolorów naklejek ściennych jest cale mnóstwo. Do wyboru naklejki w stylu skandynawskim, naklejki napisy/cytaty, naklejki 3d. Oprócz dużego wyboru fasonów, naklejki dostępne są w wielu wymiarach. Mimo swojego nazewnictwa naklejki można wykorzystać jako element dekoracyjny nie tylko na ścianę ale na drzwi, meble, pod kontakt.

Jakie wzory są obecnie modne?

Gdyby nie dekoracje ścienne, wnętrze mieszkania byłoby bez charakteru. Naklejki ścienne to ten element dekoracji, który potrafi we wnętrzu stworzyć wyjątkowy klimat. Naklejki n ścianie w pokoju dziennym mogą być dobrym sposobem na dodanie wnętrzu klimatu, zaś naklejki w sypialni mogą przyczynić się do tego, że wnętrze będzie bardziej przytulne.

Kupujesz naklejki ścienne – na to zwróć uwagę

Dla wielu osób podstawowym kryterium wyboru jest cena. Jednak w przypadku naklejek ściennych jest ona dużym wyznacznikiem. Dlaczego? Otóż kupując tanie naklejki nie możemy spodziewać się, że będą one wykonane z wysokiej jakości materiałów. A jeśli chcemy kupić dekoracje ścienną, która ma posłużyć nam na kilka sezonów warto dopłacić i wybrać naklejki ścienne wykonane z wysokiej jakości foli matowej. Naklejki wykonane z folii są wytrzymałe, odporne na wilgoć i co ważne można je przykleić niemal na każdej gładkiej powierzchni. Yoko Design to jeden z popularniejszych sklepów internetowych z naklejkami ściennymi. Sklep prowadzi w sprzedaży duży wybór naklejek ściennych pasujących do każdego wnętrza. Sprawdź ofertę: Yoko Design sklep z naklejkami.

admin