Garderoba w małym mieszkaniu? To możliwe!

Garderoba w małym mieszkaniu? To możliwe!

Garderoba to marzenie niejednej z nas. Kojarzy nam się ona jednak z dużym domem i ogromnym metrażem – w końcu gdzieś te wszystkie ubrania trzeba zmieścić! Niemniej jednak garderoba jest możliwa w nieco mniejszym mieszkaniu. Wystarczy dobry pomysł i sposób na jej aranżację, aby móc cieszyć się porządkiem i wyjątkowym stylem.

Niecodzienne drzwi – drzwi harmonijkowe z nadrukiem

Drzwi harmonijkowe z nadrukiem mogą dla wielu z nas okazać się rozwiązaniem idealnym. Przede wszystkim drzwi te nie zajmą dużo miejsca – nawet gdy będą otwarte, to nie będą przeszkadzać w otwieraniu szaf i mniejszych szafek, nie będą krępować ruchów i nie będą obijać mebli. Co więcej, drzwi harmonijkowe z nadrukiem to również sposób na nadanie charakteru nie tylko garderobie, ale również przedpokojowi lub sypialni – w zależności od ulokowania garderoby. Szeroki wybór pozwala nam na dostosowanie grafiki to naszego poczucia stylu – ciekawe wzory, zdjęcia, a może mozaika? Opcji jest naprawdę wiele.

Więcej o niestandardowych drzwiach przeczytasz na stronie http://www.drzwi-harmonijkowe.pl/drzwi-harmonijkowe-niestandardowe/.

drzwi harmonijkowe z nadrukiem

Półki, szuflady i kosze, czyli sposób na porządek

Jeśli mamy wygospodarowane miejsce i wybrane drzwi, warto zabrać się za organizację całego miejsca. Tego, czego nie może zabraknąć w każdej garderobie, to oczywiście szafy i półki. Właśnie w nich będziemy przechowywać nasze ubrania w należytym porządku. Warto mieć na uwadze to, aby wieszaki były ułożone w jednym kierunku, prezentując po otwarciu szafy jej zawartość. Dzięki temu znacznie łatwiej będzie nam się szukać konkretnego ubrania, a także unikniemy wielu zagnieceń. Dobrze również zainwestować w półki na mniejsze rzeczy lub na akcesoria, takie jak buty i torebki. Świetnym rozwiązaniem będą również kosze do segregacji ubrań – jeśli nie mamy na to miejsca w łazience.

admin