Postaw na ocieplony garaż z płyt warstwowych!

Postaw na ocieplony garaż z płyt warstwowych!

Garaż to obiekt, który oprócz miejsca do parkowania samochodu, coraz częściej służy jako przydomowy warsztat czy pomieszczenie gospodarcze. Auto parkowane w zadaszonym i suchym miejscu może zapobiec szybszej eksploatacji. Garaże wykonane z płyty warstwowej są szybkie w montażu i charakteryzują się wysokimi właściwościami izolacyjnymi.

Cechy garażu z płyty wartwowych

Nowoczesne rozwiązanie jakim są garaże z płyt warstwowych cieszą się coraz większą popularnością z uwagi na krótki czas budowy. Na początku należy przygotować grunt na który kładzie się gotowe ściany. Konstrukcja płyt warstwowych składa się z rdzenia poliuretanowego lub styropianu, dzięki czemu zyskujemy skuteczną izolację. Podczas zimy obiekt nie traci ciepła, natomiast w trakcie lata nie nagrzewa się. Jeżeli zdecydujemy się na garaż do 35 m2, wówczas nie potrzebujemy pozwolenia na budowę. Obiekt wystarczy zgłosić do miejscowego urzędu.

Garaż tynkowany cena

Garaże z płyty warstwowej stają się coraz bardziej popularne głównie z uwagi na koszty. Dobrze ocieplony garaż to inwestycja, która gwarantuje oszczędności na kosztach ogrzewania. Garaż tynkowany z płyt warstwowych jest również atrakcyjny, co jest zdecydowaną zaletą w porównaniu do blaszanego zamiennia. Na garaż z płyt warstwowych nakładana jest zewnętrzna warstwa tynku, który możemy kolorystycznie dopasować do reszty domu.

Więcej informacji na temat garaży z płyt warstwowych znajdziesz tutaj: https://piotr.com.pl/.

admin