Zastosowanie pojemników metalowych

Metalowe skrzynie w postaci pojemników posiadają dosyć ograniczone zastosowanie. Wykorzystuje się je najczęściej w gałęziach przemysłu, branży budowlanej i logistyce. Do czego dokładnie służą?

Bezpieczne przechowywanie towarów

Pojemniki metalowe są najczęściej wykorzystywane jako forma zabezpieczenia towarów. Przy użyciu odpowiednich koszy jesteśmy w stanie zabezpieczyć produkty każdego rodzaju. Ich kształt, forma i waga nie będzie mieć większego znaczenia. Pojemniki metalowe nazywane są przez wielu jako gitterboxy. Ta odmiana jest dedykowana głównie dla branży transportowej i magazynowej. Za pomocą tych pojemników jesteśmy w stanie przewozić towary z punktu A do punktu B oddalonego nawet o tysiące kilometrów. Transport dóbr w pojemnikach metalowych może odbywać się każdym możliwym kanałem komunikacyjnym. Transport drogowy, wodny i powietrzny. Dzięki odpowiednio stabilnym wiązaniom siatkowym, pojemniki wykonane z metalu nie są w stanie ulec przypadkowemu zniszczeniu. Przy transporcie będzie również istotne zabezpieczenie samych pojemników za pomocą pasów i linek, które powinny być mocno przymocowane do właściwych punktów znajdujących się wewnątrz pojazdu przeznaczonego do transportu. 

Co przewozić w pojemnikach metalowych?

W metalowych koszach powinniśmy transportować towary, które przede wszystkim nie posiadają żadnych oznaczeń, które mogłyby ten przewóz utrudnić. Wszystkie produkty muszą posiadać odpowiednie licencje i certyfikaty w przypadku transportu zagranicznego. W pojemnikach metalowych możemy natrafić na niewymiarowe i ciężkie towary przykładowo z branży Automotive, budownictwa, a także różnego rodzaju przetwórstwa. 

Pojemniki metalowe typu gitterbox

Za pośrednictwem doświadczonego producenta Stalbox możesz trafić na idealną ofertę pojemników metalowych z otwieranymi klapami z wybranej strony. Proponujemy także dowolny rozmiar dopasowany do potrzeb klienta. Certyfikacja jakości EPAL oraz szybka i tania przesyłka do wyznaczonego miejsca. Pojemniki metalowe typu Gitterbox dostępne są w sprzedaży na http://stalbox.pl/. Więcej o ofercie na stronie internetowej producenta ze Słuszkowa. 

admin