3 powody, dla których warto wybrać teleskopowe wózki widłowe

3 powody, dla których warto wybrać teleskopowe wózki widłowe

Teleskopowe wózki widłowe to niezwykle przydatne urządzenia, których popularność wzrasta z roku na rok. Dlaczego się tak dzieje? Jakie zalety ma ten sprzęt? Tego dowiesz się, czytając nasz tekst. Przedstawimy Ci dziś 3 powody, dla których warto wybrać teleskopowe wózki widłowe.

Uniwersalne urządzenie

Teleskopowe wózki widłowehttps://kmm.info.pl/produkty/wozki-widlowe/ – to użyteczne maszyny, dzięki którym możesz usprawnić proces transportowy w firmie lub na magazynie. Z ich pomocą możesz transportować oraz podnosić wielkogabarytowe ładunki na wysokościach — wysokość zależna jest od parametrów sprzętu.

Co więcej, zawsze możesz zastosować dodatkowy osprzęt, dzięki czemu zyskasz jeszcze więcej funkcji.

Teleskopowy wózek widłowy ma wiele możliwości

Jedną z największych zalet tych maszyn jest ogrom ich możliwości. Wózek widłowy z wysięgnikiem teleskopowym można użyć m.in. do transportu, unoszenia, czy rozmieszczenia ładunków na odpowiednich wysokościach. Po zainstalowaniu odpowiedniego kosza można w nich nawet podnosić pracowników.

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, na rynku istnieje specjalny osprzęt, który dodatkowo zwiększa możliwości wózków. Dzięki temu będziesz mógł przenosić nie tylko ładunki stałe, ale też materiały sypkie (żwir, piasek), długie bele czy rury.

Zastosowanie

Teleskopowy wózek widłowy to urządzenie, które ze względu na swoje możliwości wykorzystywany jest w wielu branżach. Nie tylko sprawdza się w budownictwie, rolnictwie czy przemyśle. Coraz chętniej sięga się po to rozwiązanie w ogrodnictwie, a nawet pracach komunalnych. Ale to nie wszystkie miejsca, w których warto użyć tych wózków. Sprawdzą się także:

  • w pracach dekarskich,
  • przy budowie scen plenerowych,
  • przy montażu dekoracji oświetleń ulicznych,
  • w pracach związanych z renowacją zewnętrzną zabytkowych budynków czy pomników.

Szukasz sprawdzonych teleskopowych wózków widłowych? Sprawdź firmę P.H.U. Marmur. Zajmują się nie tylko kupnem i sprzedażą wysokiej klasy maszyn od znanych producentów, ale też dzięki bliskiej współpracy mogą dostosować zamówienie pod wymagania klienta.

admin