Drewniane elementy w twoim domu

Drewniane elementy w twoim domu

Nie da się ukryć, że drewno to coś, co uwielbiamy w naszych aranżacjach! Drewniane podłogi, meble i detale nadają wyjątkowego charakteru aranżacjom i sprawiają, że nasz dom czy też mieszkanie staje się o wiele przyjemniejszym i cieplejszym miejscem. Aby jednak tak było należy w odpowiedni sposób zaaranżować wnętrze i dobrać dodatki. W przeciwnym razie możemy osiągnąć efekt kiczu, którego z pewnością nie oczekujemy. 

Kolorystyka i dodatki mają znaczenie!

Kolorystyka ma ogromne znaczenie jeśli decydujemy się na drewniane akcenty w naszym domu. Przede wszystkim należy dobrać kolory ścian i meblu do koloru drewna, które mamy w domu. Jasne drewno świetnie będzie komponować się z bielą, bardzo jasną szarością. Ale czy tylko? Oczywiście, że nie! Pastele równie świetnie prezentują się w zestawieniu z jasnym drewnem. Z czym zestawić jednak ciemne drewno? Jeśli mamy taką możliwość, to warto ciemne drewno zestawić z równie ciemnymi kolorami. Elegancji nadaje czerń i granat. Pamiętajmy jednak, że co za dużo to niezdrowo – nikt nie chce z pokoju zrobić ciemni! Nie można zapomnieć również o dodatkach!  Drewno lubi się z bielą, grafitami i butelkową zielenią, ale również z elementami złota. 

Drzwi składane drewniane – praktyczne rozwiązanie dla małych przestrzeni

Dla małych przestrzeni, takich jak schowki czy domowe spiżarnie, świetnym rozwiązaniem będą drzwi składane drewniane. Decydując się na tego rodzaju drzwi zaoszczędzimy miejsce i – w wielu przypadkach – również gotówkę, nie musząc rezygnować z drewna. Drzwi składane drewniane potrafią zachwycić swoim designem, ale również jakością. Dopasowując je do reszty stylistyki mieszkania uzyskamy wyjątkową aranżację!
Drzwi składane drewniane znajdziesz pod adresem https://www.drzwi-harmonijkowe.pl/.

admin