Jakie listwy przypodłogowe wybierać – sprawdź nasz propozycje zakupowe

Podłoga to jeden z ważniejszych elementów aranżacyjnych każdego wnętrza. Powinna ona spełniać nie tylko standardy odporności na uszkodzenia oraz posiadać walory estetyczne. Przy wyborze podłogi równie ważną kwestią jest element wykończenia. Tutaj sprawdzają się listwy przypodłogowe. Tworzą one wraz z podłogą spójny element wykończenia wnętrza. Dlatego też niezwykle istotne jest aby listwy były dopasowane do rodzaju podłogi.

Listwy podłogowe drewniane – najpopularniejsze wśród materiałów wykończeniowych

Decydując się na wybór listew zawsze musimy mieć na uwadze rodzaj podłogi. Jednymi z najbardziej popularnych i zarazem uniwersalnych elementów wykończeniowych podłóg są listwy drewniane. Ich kolorystyka, design i ogólna estetyka sprawiają, że jest to element wykończeniowy pasujący prawie do każdego wnętrza. Listwy podłogowe drewniane świetnie komponują się ze stylem rustykalnym, nowoczesnym, a nawet aranżowanym na styl skandynawski.

Listwy drewniane – do jakich wnętrz wybierać?

Jak już zostało wspomniane listwy drewniane to jeden z bardziej popularnych elementów wykończeniowych. Sprawdzają się między innymi we wnętrzach aranżowanych na styl nowoczesny. Pasują zarówno jako element wykończenia w pokoju gościnnym, sypialnianym, w salonie rzadziej w łazienkach i kuchniach (głównie ze względu na brak właściwości hydrofobowych). Listwy podłogowe drewniane idealne pasują do parkietu, deski barlineckiej, litych desek i paneli. O tym jak wybrać listwy przypodłogowe i jak odpowiednie skompletować je z podłogą dowiesz się odwiedzając stronę: https://e-listwy.pl/listwy-biale-z-drewna-c-171.html

Listwy przypodłogowe – co najczęściej wybierają klienci?

Na liście najczęściej wybieranych i zarazem popularnych listew znalazły się te wykonane z płyty MDF. Jak się okazuje są to jedna z tańszych listew przypodłogowych, które posiadają dobre parametry użytkowe. Listwy te są odporne na uszkodzenia, dodatkowo niektóre wykazują właściwości hydrofobowe. Równie popularną grupę produktów stanowią listwy przypodłogowe fornirowane i drewniane.

admin