Drzwi prysznicowe – na co zwrócić uwagę przy wyborze kabiny prysznicowej?

Drzwi prysznicowe – na co zwrócić uwagę przy wyborze kabiny prysznicowej?

Ścianka prysznicowa z drzwiami, to podstawowy element wyposażenia niemal każdej łazienki. Prysznic ma wiele zalet – oszczędność, dodatkowe miejsce w łazience i przede wszystkim ciekawy design, który może nadać charakteru niejednej łazience. Kabiny prysznicowe, podobnie jak inne elementy wyposażenia łazienki można dopasować zarówno pod kątem wymiarów naszej łazienki jak i stylu. 

Drzwi prysznicowe przesuwne – oszczędność miejsca i design 

Drzwi prysznicowe mają oczywiście swoje praktyczne zastosowanie, ale nie da się ukryć, że w kabinie prysznicowej wpływają znacząco również na cały design. W zależności od tego czy postawimy na przesuwne drzwi prysznicowe czy otwierane – znacząco zmieni się wygląd naszej łazienki. Przede wszystkim przesuwne drzwi prysznicowe doskonale sprawdzą się do mniejszych łazienek, gdzie zaprojektowanie poszczególnych elementów musi być bardzo skrupulatnie przemyślane. Zazwyczaj tego typu drzwi wykonane są ze szkła hartowanego dzięki czemu nie tylko doskonale wyglądają, ale i są łatwe do utrzymania w czystości. Takie drzwi prysznicowe przesuwne są możliwe do zamontowania zarówno z brodzikiem jak i bez brodzika. Warto tutaj postawić na sprawdzone firmy, które zajmują się sprzedażą drzwi prysznicowych tylko najlepszych producentów. Doskonałym wyborem jest tutaj salon łazienek Arbo, który oferuje wiele rodzajów drzwi prysznicowych i kabin: https://www.arbolazienki.pl/kabiny-scianki-drzwi

Kabiny prysznicowe z drzwiami 

Ostatnio ogromną popularnością cieszą się kabiny prysznicowe z czarnymi wykończeniami. Tego typu kabina doskonale nada się do łazienek w stylu nowoczesnym. Kabiny z chromowanymi czarnymi elementami to idealne rozwiązanie do nowoczesnych, industrialnych łazienek. Jednak nie tylko – jeśli chcemy naszej klasycznej łazience nadać nieco charakteru, wybierając tego typu kabina z pewnością się to uda. Kabina z czarnymi wykończeniami doskonale będzie kontrastować z każdym kolorem płytek i armatury łazienkowej. 

Drzwi prysznicowe odpowiednio dobrane do możliwości naszej łazienki, doskonale podkreślą charakter naszego wnętrza. Warto skorzystać ze sprawdzonych producentów drzwi prysznicowych – aby mieć pewność, że posłużą nam one na lata.

admin