Garaż jednostanowiskowy – dlaczego warto?

Garaż jednostanowiskowy – dlaczego warto?

Posiadając własny dom i samochód, budowa garażu wydaje się być niezbędna. Garaż samochodowy może pełnić nie tylko funkcję parkingu ale można go także wykorzystać jako domowy warsztat czy miejsce do składowania rzeczy.

Garaż jednostanowiskowy – zalety

Największą zaletą tego rozwiązania jest fakt, iż jest on znacznie mniejszy niż garaż dwustanowiskowy czy wielostanowiskowy. Jeżeli nasza działka jest mniejszych rozmiarów i posiadasz jeden pojazd, garaż jednostanowiskowy będzie świetnym wyborem. Warto zwrócić również uwagę na to, że obiekt do 35m2, nie wymaga pozwolenia na budowę. Wystarczy zgłosić ten zamiar do odpowiedniego Urzędu Miasta czy Gminy.

Podejmując decyzję o budowie garażu jednostanowiskowego, należy zastanowić się nad materiałami z jakich wykonamy garaż. Rozwiązaniem zyskującym na popularności są garaże z płyt warstwowych. Są one świetną alternatywą dla garaży murowanych. Wyróżnia je atrakcyjna cena i szybkość wykonania. Dobierając odpowiedni kolor tynkowania, możemy dopasować garaż nawet do stojącego już budynku mieszkalnego. Wysokiej jakości garaże samochodowe oferuje firma Piotr: https://piotr.com.pl.

Garaż jednostanowiskowy to popularne rozwiązanie, które przeznaczone jest dla osób z małą działką lub z jednym pojazdem.

admin