Garaże tynkowane lepiej ocieplić

Garaże tynkowane lepiej ocieplić

Częstym marzeniem młodego człowieka jest własny samochód. Mało kto myśli jednak o własnym garażu tynkowanym, a jeszcze mniej osób potrafi podać cechy dobrej konstrukcji. Jeśli już budujemy – chcemy mieć szybko i tanio. A w świecie, jak to zwykle bywa, jedno i drugie rzadko się ze sobą łączy. Dlatego zanim wybudujemy garaż tynkowany musimy zrobić solidny research.

Garaż tynkowany Piotra

Tynkowane garaże ocieplane Piotra są produkowane od 1997 roku. Na uwagę zasługują klasyczny kształt z nutką nowoczesności i wysoka estetyka. Dzięki tynkowaniu można go z łatwością umyć z wykorzystaniem węża ogrodowego oraz w dowolnej chwili pomalować garaż na inny kolor. Jednak nie chodzi tutaj tylko o wygląd, a o specjalną budowę ścian.

Sekret tkwi w ścianach warstwowych składających się z:

  • blachy powlekanej
  • rdzenia styropianowego lub poliuretanowego
  • kolejnej blachy ocynkowanej
  • zewnętrznego tynku

Taki zestaw gwarantuje niezwykłą trwałość i bezpieczeństwo garażu tynkowanego.

Dlaczego ocieplane = lepsze?

Dzięki ociepleniu, możesz przebywać w garażu tynkowanym bezpiecznie, o każdej porze roku. Latem masz zapewnioną prawidłową wilgotność powietrza. Zimą zaś nie musisz zakładać rękawic, aby napełnić płyn do wycieraczek. Za Twój komfort odpowiada pięćdziesięciomilimetrowy, ocieplany panel.

Jest jeszcze druga sytuacja, w której ocieplany garaż może się przydać: niespodziewany przyjazd teściowej 🙂 Teraz sam rozumiesz, że ocieplane garaże są po prostu lepsze.

Aby dokonać zamówienia garażu, wystarczy wejść na stronę https://www.piotr.com.pl i umówić się na spotkanie z przedstawicielem.

admin