Regały na warzywa i owoce do hipermarketu i sklepu osiedlowego – poznaj różnice

Regały na warzywa i owoce do hipermarketu i sklepu osiedlowego – poznaj różnice

Aranżacja sklepu jest zależna od jego charakteru – tak od wielkości, jak i dostępnej przestrzeni a także rodzaju dostępnego asortymentu. W zależności od powierzchni sklepu meble do niego będą się różniły parametrami, wyglądem a być może nawet funkcjonalnościami. Poznaj różnice pomiędzy regałami na warzywa i owoce znajdującymi się w hipermarketach i sklepach osiedlowych.

Regały na warzywa i owoce do hipermarketu

Warzywa i owoce to produkty, bez których trudno wyobrazić sobie jakikolwiek sklep spożywczy lub supermarket. Są one w końcu jedną z podstawowych grup produktów, które na stałe goszczą w naszych lodówkach. Do ich ekspozycji wykorzystywane są regały na warzywa i owoce tj. wyspy warzywne lub modułowe regały przyścienne. W hipermarketach przestrzeni na ekspozycję owoców i warzyw jest naprawdę wiele – wiąże się to również z tym, że znajduje się w nich dużo większy i bardziej różnorodny, niż w przypadku sklepów osiedlowych, asortyment. W hipermarketach bardzo często do ekspozycji tych produktów stosuje się regały na warzywa i owoce w prostopadłościennych modułach, na których następnie ustawiane są kosze lub opakowania z produktami. Nierzadko wydzieloną na nie przestrzeń okalają przyścienne regały na warzywa i owoce – te, wyposażone w lustra, umożliwiają ekspozycję drogich produktów, których jest stosunkowo niewiele, w porównaniu do innych owoców czy warzyw.

Regały na warzywa i owoce do sklepu osiedlowego

Sklepy osiedlowe to przestrzenie, w których duża część asortymentu przechowywana jest na zapleczu, a jedynie podstawowe produkty są eksponowane w jego właściwej, dostępnej dla klientów części. Wyjątkiem od reguły są sklepy osiedlowe o nieco większej, niż standardowe powierzchni. W jaki sposób eksponowane są w nich warzywa i owoce? W przypadku niewielkich sklepów osiedlowych wystarczającym rozwiązaniem jest pojedynczy regał na warzywa i owoce. Znaleźć się na nim mogą zarówno jabłka, jak i banany, czy też ziemniaki i cebule – jest to zasługą kilku półek, które można dowolnie wykorzystać. Doskonały regał na warzywa i owoce do sklepu osiedlowego będzie miał co najmniej dwie półki co umożliwi skuteczną ekspozycję tak owoców, jak i warzyw. Sklepy osiedlowe o nieco większej powierzchni mogą sobie pozwolić na wykorzystanie wyspy warzywnej. Wyspa warzywna to wolnostojący lub przyścienny regał na warzywa i owoce, który charakteryzuje się przypominającym koło kształtem. Wyspa warzywna jako mebel wykonany z drewna, przy odpowiednim oświetleniu, doskonale spisuje się przy ekspozycji tych grup produktów.

Gdzie kupić regał na warzywa i owoce?

Najwyższej jakości regały na warzywa i owoce dostępne są w ofercie Tarpom. Tarpom to firma, która ma wieloletnie doświadczenie w kompleksowym wyposażaniu sklepów a swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami wciąż rewolucjonizuje rynek. Sprawdź regały na warzywa i owoce dostępne w ofercie Tarpom na stronie: http://www.tarpom.com.pl/regaly_warzywne i zadbaj o właściwą ekspozycję owoców i warzyw.

admin